Wellness pobyt v Českém ráji

Toužíte po ničím nerušeném odpočinku? Chcete utéct před starostmi všedních dnů a povzbudit svoje tělo i mysl? Sedněte do auta a zamiřte do nového hotelu reSTART v Jičíně. Moderní wellness centrum vám nabídne vše, co potřebujete pro dokonalou relaxaci. Přijeďte si k nám odpočinout a načerpat novou energii!

Navštivte sauny v Jičíně

Nechte své tělo prohřát životodárným léčivým teplem v oblíbených saunách. V hotelu reSTART jsme pro vás připravili klasickou finskou saunu, která přispívá k efektivní regeneraci celého organismu a povzbuzuje i psychiku člověka. Tento efekt můžeme podpořit vonnými esencemi v naší aroma sauně. Pára v aromatické sauně provoní vaše tělo, zajistí blahodárnou relaxaci a dopomůže k naprostému uvolnění.

Finská sauna

Provozní teplota: 90 – 100°C
Doporučená délka pobytu: 5 – 15 min.

Aroma sauna

Provozní teplota: 65°C
Doporučená délka pobytu: 15 – 20 min.

Užijte si relaxační masáže

Vybírejte z bohaté nabídky masáží pro rychlou regeneraci vašich unavených svalů. Položte se na pohodlné masážní lehátko a svěřte své tělo do rukou profesionálního maséra. V našem wellness centru nabízíme relaxační a aromaterapeutické masáže, ale můžete si u nás domluvit i uvolňující sportovní masáž.

Odpočívejte…

Na okamžik zapomeňte na starosti v práci a unikněte každodenním stereotypům. V relaxační místnosti hotelu reSTART plyne život svým vlastním tempem a vy zde najdete vše pro váš vysněný odpočinek. Budeme vás hýčkat, abyste se po návštěvě našeho wellness centra cítili jako znovuzrození.

Ceník

Návštěva wellness centra:
(hotelový host)

Návštěva wellness centra:
(vstup pro veřejnost)

Pronájem sauny:

150 Kč/dospělí
70 Kč/dítě

290 Kč/dospělí
190 Kč/dítě

3 000 Kč/hodina

Pro hotelové hosty máme
otevřeno každý den od 16 do 22 hodin.

Užijte si relaxační masáže

Vybírejte z bohaté nabídky masáží pro rychlou regeneraci vašich unavených svalů. Položte se na pohodlné masážní lehátko a svěřte své tělo do rukou profesionálního maséra. V našem wellness centru nabízíme relaxační a aromaterapeutické masáže, ale můžete si u nás domluvit i uvolňující sportovní masáž.

Ceník masáží ke stažení

Kontaktujte nás a domluvte si svůj termín pro úžasnou relaxaci.





Chcete nám něco vzkázat?


 
Datum příj.
Datum odj.