Wellness pobyt v Českém ráji

Toužíte po ničím nerušeném odpočinku? Chcete utéct před starostmi všedních dnů a povzbudit svoje tělo i mysl? Sedněte do auta a zamiřte do nového hotelu reSTART v Jičíně. Moderní wellness centrum vám nabídne vše, co potřebujete pro dokonalou relaxaci. Přijeďte si k nám odpočinout a načerpat novou energii!

Prohřejte vaše tělo v našich saunách

Nechte své tělo prohřát životodárným léčivým teplem v oblíbených saunách. V hotelu reSTART jsme pro vás připravili klasickou finskou saunu, která přispívá k efektivní regeneraci celého organismu a povzbuzuje i psychiku člověka. Tento efekt můžeme podpořit vonnými esencemi v naší aroma sauně. Pára v aromatické sauně provoní vaše tělo, zajistí blahodárnou relaxaci a dopomůže k naprostému uvolnění.

Finská sauna

Provozní teplota: 90 – 100°C
Doporučená délka pobytu: 5 – 15 min.

Max. počet osob: 6

Aroma sauna

Provozní teplota: 65°C
Doporučená délka pobytu: 15 – 20 min.

Max. počet osob: 6

Užijte si relaxační masáže

Vybírejte z bohaté nabídky thajských masáží pro rychlou regeneraci vašich unavených svalů. Položte se na pohodlné masážní lehátko a svěřte své tělo do rukou thajské masérky. V našem wellness centru nabízíme relaxační a aromaterapeutické masáže, ale můžete si u nás domluvit i uvolňující sportovní masáž.

Odpočívejte…

Na okamžik zapomeňte na starosti v práci a unikněte každodenním stereotypům. V relaxační místnosti hotelu reSTART plyne život svým vlastním tempem a vy zde najdete vše pro váš vysněný odpočinek. Budeme vás hýčkat, abyste se po návštěvě našeho wellness centra cítili jako znovuzrození.

Ceník

Návštěva wellness centra (hotelový host): 200 Kč/dospělí / 100 Kč/dítě
Návštěva wellness centra (vstup pro veřejnost): 350 Kč/dospělí / 200 Kč/dítě
Privátní pronájem sauny: 5 000 Kč/hodina

Pro hotelové hosty máme
otevřeno každý den od 16 do 22 hodin.

Užijte si relaxační masáže

Vybírejte z bohaté nabídky masáží pro rychlou regeneraci vašich unavených svalů. Položte se na pohodlné masážní lehátko a svěřte své tělo do rukou profesionálního maséra. V našem wellness centru nabízíme relaxační a aromaterapeutické masáže, ale můžete si u nás domluvit i uvolňující sportovní masáž.

Ceník masáží ke stažení

Kontaktujte nás a domluvte si svůj termín pro úžasnou relaxaci.

  Chcete nám něco vzkázat?


   
  Datum příj.
  Datum odj.
   
  Translate »