Datum příjezdu
Datum odjezdu

Wellness pobyt v Českém ráji

Toužíte po ničím nerušeném odpočinku? Chcete utéct před starostmi všedních dnů a povzbudit svoje tělo i mysl? Sedněte do auta a zamiřte do nového hotelu reSTART v Jičíně. Moderní wellness centrum vám nabídne vše, co potřebujete pro dokonalou relaxaci. Přijeďte si k nám odpočinout a načerpat novou energii!

Navštivte sauny v Jičíně

Nechte své tělo prohřát životodárným léčivým teplem v oblíbených saunách. V hotelu reSTART jsme pro vás připravili klasickou finskou saunu, která přispívá k efektivní regeneraci celého organismu a povzbuzuje i psychiku člověka. Tento efekt můžeme podpořit vonnými esencemi v naší aroma sauně. Pára v aromatické sauně provoní vaše tělo, zajistí blahodárnou relaxaci a dopomůže k naprostému uvolnění.

Fisnká sauna
Provozní teplota: 90 – 100°C
Doporučená délka pobytu: 5 – 15 min.

Aroma sauna:
Provozní teplota: 65°C
Doporučená délka pobytu: 15 – 20 min.

Užijte si relaxační masáže

Vybírejte z bohaté nabídky masáží pro rychlou regeneraci vašich unavených svalů. Položte se na pohodlné masážní lehátko a svěřte své tělo do rukou profesionálního maséra. V našem wellness centru nabízíme relaxační a aromaterapeutické masáže, ale můžete si u nás domluvit i uvolňující sportovní masáž.

Odpočívejte…

Zapomeňte na okamžik na starosti v práci a unikněte každodenním stereotypům. V relaxační místnosti hotelu reSTART plyne život svým vlastním tempem a vy zde najdete všechno pro váš vysněný odpočinek. Budeme vás hýčkat, abyste se po návštěvě našeho wellness centra cítili jako znovuzrození.

Pro hotelové hosty máme otevřeno každý den od 16 do 22 hodin.

Návštěva wellness centra(hotelový host)):
150 Kč/dospělý
70 Kč/dítě

Vstup pro veřejnost:
250 Kč/dospělí
150 Kč/dítě

Pronájem sauny: 3 000 Kč/hodina.

Kontaktujte nás a domluvte si svůj termín pro úžasnou relaxaci.

Kontaktujte násFotogalerie