Snídaně v hotelu reSTART

Energické vykročení do nového dne

Už jste slyšeli o bufetových snídaních v jičínském hotelu reSTART? Zdejší snídaňová tabule hýří pestrostí, nápaditostí, výživností a na internetu má skvělé recenze. Například: „Obzvlášť chutné lívance, croissanty a naprosto nejlepší krupicová kaše, kterou jsem kdy měla.“ Na své si samozřejmě přijdou i milovníci vajíček, párků či klobásek. Nechybí ani bezlepkové pečivo, zelenina, široký výběr nápojů. Oddělená restaurace pro denně čerstvé snídaně hotelových hostů se nachází v přízemí hned vedle recepce. Nasnídat se můžete ve všední dny od 6:30 do 10:00 hodin, o víkendu od 7:00 do 10:00 hodin. Začněte den s úsměvem díky velkolepé snídani v hotelu reSTART!

Restaurace

La Favorita Jičín – ráj všech labužníků

Vyhlášená restaurace La Favorita láká na chutě z celého světa. Pro rodinnou i firemní klientelu připravuje českou klasiku i mezinárodní speciality včetně italské pizzy. La Favorita vám také vystrojí hostinu „na míru“, třeba svatební. Bohatý raut až pro 100 hostů si můžete přát tradiční, či v podobě neformálního venkovního grilování. Toužíte-li po ničím nerušené romantice, příjemná obsluha vám naservíruje oběd i večeři přímo v pokoji. A se sklenkou vína či vychlazeným půllitrem se můžete usadit v letní zahrádce. Z Prahy je to do hotelu reSTART Jičín a jeho restaurace La Favorita autem sotva hodinu. Dostanete se tu i bezbariérově přes vstup do Aquaparku Jičín.

Jaký polední speciál uchystal šéfkuchař tento týden?

Kromě stálého jídelního lístku je hostům restaurace La Favorita v hotelu reSTART Jičín od pondělí do pátku dostupné také denní menu za zvýhodněné ceny. Můžete se těšit i na šéfkuchařův polední speciál, korunující celou nabídku české i mezinárodní kuchyně včetně pizzy. Součástí menu je polévka: slepičí nebo hovězí vývar, tomatová, mrkvová a další, každý den jiná. Neváhejte a zajděte si v Jičíně s přáteli na oběd do restaurace hotelu reSTART. Najdete ho snadno, protože svou výškou 42 metrů ční nad všemi jičínskými budovami. I to zdánlivě nejobyčejnější denní menu pro vás chystá personál restaurace La Favorita z vybraných surovin a hlavně s láskou a precizností!

Dětská herna

Hodujte a bavte se – o děti je postaráno v herně plné atrakcí

Kdo si hraje, nezlobí! Hotel reSTART Jičín si zamilujete i pro pohodu bez věčného řešení dětských potřeb. Chcete své ratolesti zabavit během dne, nebo než vám v restauraci připraví jídlo? Pošlete je prozkoumat oblíbenou dětskou hernu. Kluci a holky do výšky 150 cm se tu perfektně vyřádí ve skákacím hradu, na klouzačce, své kuchařské umění předvedou v mini kuchyňkách a malé kutily jistě uchvátí dětské ponky. Herna hotelu reSTART je otevřená denně od 11:00 do 19:00 hodin. Malí hoteloví hosté mají vstup zdarma, ostatní děti za 50 Kč. Můžete tu uspořádat i dětskou narozeninovou oslavu. Detaily dohodněte telefonicky (498 019 400) nebo e-mailem (recepce@hotelrestart.cz).

 
Datum příj.
Datum odj.