Pak doporučujeme Český ráj!

Máte krátce po zásnubách a začínáte přemýšlet, kde uspořádat tu nejlepší svatbu? Nabízí se tisíce míst, tak jaké z nich vybrat? Jedno je vám dopředu jasné, vaše veselka musí být nezapomenutelná, a to jak pro vás jako nevěstu a ženicha, tak pro svatebčany.

Uspořádejte svatbu v Českém ráji. Malebný Jičín si okamžitě zamilujete a pro náš hotel reSTART bude velkou ctí být u toho s vámi. Neváhejte se na nás obrátit a my vám pomůžeme uspořádat svatbu vašich snů. Od A do Z.

Vystrojíme legendární hostinu

Bohatý raut až pro 100 hostů? Tradiční svatební menu, nebo raději neformální venkovní grilování se vším všudy? Záleží jen na vás. Vy nám sdělíte svou představu, my vám ji do puntíku splníme.

Ubytujeme vaše hosty

Až stovku svatebčanů ubytujeme v komfortních pokojích našeho hotelu. To nejlepší apartmá ale samozřejmě rezervujeme pro novomanžele. Těšte se na romantickou výzdobu, kouzelný výhled i úžasnou snídani do postele.

Postaráme se o zábavu

Naplánujeme spolu s vámi program na celý svatební den. Zajistíme romantickou projížďku kočárem, objednáme DJ i živou kapelu a v dětském koutku spolehlivě zabavíme všechny děti vašich hostů. Lákají vás svatební tradice? Stačí říct a vše vám připravíme.

A co dál?

Uděláme vše pro to, abyste si svůj svatební den užili od rána až do pozdních nočních hodin. Veškeré zařizování nechte na nás. Můžeme vám domluvit svatební koordinátorku, vizážistku, fotografa i řidiče pro rozvoz hostů. Vybereme s vámi ten nejlepší svatební dort. Do posledních detailů naplánujeme výzdobu. Vy si jen vychutnáte svůj velký den D.

Rozlučka se svobodou

Nejen svatební zážitky by měly být nezapomenutelné. K oblíbeným tradicím patří samozřejmě i perfektně připravená rozlučka se svobodou. Přijeďte si s přáteli tuto party užít do jičínského
hotelu reSTART! Zajistíme pro vás program a zábavu přesně podle vašich přání, nabídneme exkluzivní občerstvení a připravíme přípitek v jednom z nejvyšších pater hotelu. Se skleničkou v ruce si nejlépe vychutnáte krásný výhled na Český ráj po boku svých nejbližších. Pojďme společně naplánovat vaši rozlučku se svobodou v Jičíně.

Kontaktujte nás

  Chcete nám něco vzkázat?


   
  Datum příj.
  Datum odj.
   
  Translate »