Poznejte malebný Český ráj
a pohádkové město Jičín!

Vysněný odpočinek vám zařídí moderní a nepřehlédnutelný hotel reSTART, ležící v klidné části města naproti slavné valdštejnské lipové aleje. Zdejší ubytovací služby, gastronomie, wellness, sportovní i dětské vyžití se těší velké přízni návštěvníků a určitě osloví i vás. Hotel je také příjemnou základnou pro firemní a rodinné akce. Nechte se pozvat k turistickým, cyklistickým i pohodovým kulturním výletům do okolí, které je nejstarší chráněnou krajinnou oblastí České republiky.

Představení hotelu

Dobrá volba v Českém ráji: Hotel reSTART****

Ať už míříte do Českého ráje za odpočinkem, turistikou, zábavou či prací, vždy se s plnou důvěrou ubytujte v hotelu reSTART Jičín. Co všechno tu na vás čeká? NON stop služby recepce, čistotou zářící klimatizované pokoje vybavené nezbytnostmi i drobnostmi pro radost, wi-fi, pokojová služba, populární snídaňový bufet a restaurace La Favorita s letní zahrádkou, atraktivní dětská herna, hotelové wellness a fitness centrum, půjčovna kol, přilehlá sportoviště či Aquapark Jičín. A jako bonus malebné okolí s nespočtem výletních cílů. Pojďte rovnou prozkoumat naše pobytové balíčky!

Nabídka pro firmy

Super zázemí pro firemní akce: Hotel reSTART****

Naplánujte si školení, kongres, teambuilding nebo večírek v hotelu reSTART Jičín. Je zde pro vás připraveno hlídané parkoviště a dokonalé technické vybavení tří školicích místností a kongresového sálu s výměrou 300 m². Hotel obklopuje svěží zeleň a rozsáhlý sportovní areál nabízející fotbalová hřiště, tenisové kurty, volejbalová hřiště, atletický ovál i kryté haly. V hotelu lze zapůjčit kola a bezplatně uskladnit vaše sportovní vybavení. Samozřejmostí je spolehlivé wi-fi připojení, moderní pokojové, gastronomické, wellness a fitness služby. Přilehlý Aquapark Jičín láká na plavecký bazén, tobogán, whirlpool a parní komoru.

Hotelové služby

Dopřejte si rozmazlování: Hotel reSTART****

Váš krásný pobyt v srdci Českého ráje umocní špičkové služby hotelu reSTART. Perfektně se tu o vás postaráme při rodinných, romantických i sportovních víkendech a dovolených. Pro relaxaci a zábavu všech generací provozujeme hotelové wellness centrum se saunami a thajskými masážemi, dobře vybavené fitness centrum i dětskou hernu, v níž se hned rozsvítí oči každému uličníkovi. Nepodceňujeme ani pohodlné postele, výživné jídlo (donášené i na pokoj) a další služby, které vám umožní cítit se skoro jako doma. Nechť se vám stanou inspirací naše cenově zvýhodněné pobytové balíčky.

Co v Jičíně navštívit

Zázemí pro poznávání okolí: Hotel reSTART****

Objevujte pohádkové město Jičín a jeho okolí během pobytu v hotelu reSTART Jičín. Je nejvyšší budovou města, situovanou nedaleko Valdštejnské lodžie a jen pár kroků od slavné lipové aleje. Určitě se vypravte do centra Jičína, Rumcajsovy ševcovny a jeskyně. Vrch Zebín a zřícenina hradu Veliš poskytují široký rozhled do okolí a také potřebný nadhled nad každodenními starostmi. Z Prahy dojedete do hotelu reSTART a jeho znamenité restaurace La Favorita autem zhruba za hodinu. Můžete zde vstoupit i bezbariérově přes Aquapark Jičín.

Turistické služby

Výchozí bod pro výlety: Hotel reSTART****

Český ráj, rozprostřený zhruba 90 km severovýchodně od Prahy, nejlépe poznáte při pobytu v hotelu reSTART Jičín. Jak daleko od něho leží atraktivní cíle oblasti? Prachovské skály 4,8 km, zřícenina hradu Trosky 13 km, zámek Humprecht 14 km, hrad Kost 17 km, zámek Hrubá Skála 17 km, hrad Valdštejn 19 km, Suché skály 24 km, řeka Jizera s půjčovnou lodí 25 km a hrad Frýdštejn 27 km. Je tu však i řada dalších zajímavostí. Malebná krajina Českého ráje se vám jistě zapíše do srdce. Budeme rádi, když se do hotelu reSTART rozhodnete přijet znovu a na delší dobu. Nalákají vás naše pečlivě sestavené pobytové balíčky?

 
Datum příj.
Datum odj.
 
Translate »