Thajské masáže v Českém ráji

Okuste naše Thajské masáže, místo klidu a ticha, kde se vše na čas zastaví a vy můžete naplno relaxovat. To je ten největší luxus, který si v dnešní uspěchané době můžete dopřát. Neváhejte a přijďte se uvolnit…

Tradiční thajská masáž celého těla NUAT BORAN

Thajská masáž spočívá v působení síly na tlakové body, uvolňuje svaly, klouby, šlachy, chodidla, natahuje páteř a přináší tělu celkové fyzické a psychické uvolnění. Masérky při masáži používají palce, dlaně, lokty, kolena a chodidla tak, aby mohly vyvinout tlak kombinovaný s protahováním a akupresurou.

Olejová thajská masáž

Olejová thajská masáž je mírnější forma klasické thajské masáže, kde se vyvíjí na jednotlivé body menší tlak. Vaše tělo bude podrobeno systematické tlakové masáži od temene hlavy, přes šíji, páteř a zádové svaly.

Královská thajská masáž NUAT PRAKOP

Královská thajská masáž je kombinací tradiční thajské masáže a olejové masáže, završené přikládáním speciálních horkých bylinných sáčků na místa, kde proudí energie. Odbourává stres a psychické napětí.

Antistresová masáž zad, šíje a hlavy

Masáž zaměřená na odstranění bolesti zad, šíje a ramen. Procedura se provádí spojením techniky tradiční thajské masáže a speciálních bylinných mastí, čímž pomáhá k uvolnění svalstva a celkové relaxaci.

Relaxační masáž chodidel NUAT TAO

Thajská masáž nohou spočívá ve stimulaci reflexních bodů jednotlivých lidských orgánů, spojenou s masáží svalů lýtek, vmasírování přírodního masážního oleje do chodidel a v neposlední řadě protažení a uvolnění jednotlivých prstů na nohou.

Partnerská thajská masáž

Masáž můžete sdílet společně se svým partnerem nebo s osobou blízkou. Umocňuje se tím vzájemná energie i emocionální rozpoložení. Partneři jsou masírováni současně v těsné blízkosti na lůžku vedle sebe. Dvojice může pocítit příjemné propojení a sdílení. Všechny druhy našich masáží lze vybrat jako partnerskou, tedy partnerská masáž tradiční, olejová nebo královská.

Ceník

Ceník masáží ke stažení

Dárkové poukazy si můžete objednat telefonicky nebo na recepci hotelu reSTART.

Kontaktujte nás a domluvte si svůj termín pro úžasnou relaxaci.

    O jaký druh masáže máte zájem?


    Translate »