Zážitková gastronomie
42 metrů nad Jičínem

Jste jen pár krůčků od nebetyčné radosti pro všechny smysly! Poslyšte, co jim předcházelo. Dlouhých 40 let čekali obyvatelé Jičína a širokého okolí na otevření jediné vyhlídkové restaurace, umožňující překrásné pohledy na Valdštejnovu chloubu – vysněné město Jičín.

Malé okénko historie

Říká se, že v 70. letech 20. století, když už byl hotel skoro dokončen, přišel zákaz dostavby jeho horního parta z důvodu možné špionáže ze sousedících vojenských kasáren. Od té doby si jičínští občané vyprávěli leccos, ale nepřestávali doufat…

… Až se na prahu 20. let 21. let dočkali! V 11. patře hotelu reSTART, na samém vrcholu nejvyšší budovy Jičína, vznikla prestižní restaurace La Liberta 42. Svým hostům nabízí zcela výjimečné místo pro svatby, oslavy, firemní akce nebo degustační menu.

Tradice doplněná o exkluzivní výhled

La Liberta 42 navazuje na dobrou tradici vyhlášené hotelové restaurace La Favorita, kterou však rozvíjí originálně, novátorsky, zkrátka po svém. Vysokou gastronomii snoubí s dokonalým servisem a okouzlujícími výhledy na krajinu Českého ráje.

Nadhled nad vším

Obdivuhodný je také interiér restaurace. Návrháři ho pojali v uklidňujících, přírodních světle hnědých a šedých tónech. Hřejivost, energii a vášeň do něho vnášejí červené prvky. Vytoužený nadhled nad vším podporuje vzdušnost a otevřenost celého prostoru.

Darujte překvapení

Hotel reSTART Jičín s restaurací La Liberta 42 je jen 90 km od Prahy na severovýchod. Překvapte svého partnera/partnerku romantickým pobytem a dopřejte si tu vynikající menu, španělské „jednohubky“ tapas, koktejly, luxusní vína, prosecca, rumy a další lahůdky.

Kontaktujte nás a domluvte si svůj termín pro exkluzivní zážitek.

  Chcete nám něco vzkázat?


  Co se skrývá pod názvem La Liberta 42?

  Název restaurace vzešel z libozvučné italštiny, v níž slovo La Liberta označuje svobodu, volnost. Číslo 42 uvedené na konci názvu reprezentuje samotnou výšku, ve které se vyhlídková restaurace nachází – tedy 42 metrů nad zemí.

  A že má pohádkový Jičín a jeho okolí, které máte z vyhlídkové restaurace jako na dlani, opravdu co nabídnout. Dominantami jsou hora Kozákov a zřícenina hradu Trosky, mnoho návštěvníků lákají Prachovské skály… V dosud nepřeplněné krajině si to své najde každý.

  Jako zázemí pro poznávání Jičínska využijte skvěle hodnocený hotel reSTART, v němž si nenechte ujít zážitkovou gastronomii restaurace La Liberta 42. Pro uzavřené společnosti připravíme unikátní menu o pěti i více chodech i nápoje na přání.

   
  Datum příj.
  Datum odj.
   
  Translate »