Adventní čas
24 listopadu, 2021
Silvestrovský pobyt
1 prosince, 2021

Odpolední relax

Toužíte po ničím nerušeném odpočinku? Chcete utéct před starosti všedních dnů, ale nemůžete odjet na noc pryč? Máme pro vás jedinečný balíček, kde načerpáte energii za jedno odpoledne… Budete se u nás cítit jako v bavlnce!

Základem je 100% spokojenost klienta

  • Královská párová thajská masáž 60 minut
  • volný vstup do hotelového wellness
  • 4-chodová degustační večeře
  • sklenka prosecca servírovaná 42m nad zemí
  • parkování zdarma na hlídaném hotelovém parkovišti

Královská thajská masáž NUAT PRAKOP

Královská thajská masáž je kombinací tradiční thajské masáže a olejové masáže, završené přikládáním speciálních horkých bylinných sáčků na místa, kde proudí energie. Odbourává stres a psychické napětí.

Ještě více reSTART**** hotelových služeb:

  • sleva 20% na všechny typy thajských masáží
  • výhodnější zapůjčení kol / elektrokol / koloběžek / elektrokoloběžek

Pobytový balíček platí do 30. dubna 2021.

Do Českého ráje znovu a znovu? Ano – s pobytovými balíčky

Český ráj, obklopující pohádkové město Jičín, je krajinou zaslíbenou turistům, sportovcům i umělcům. Víte, že zdejší skály figurují v oblíbeném rodinném filmu Jak dostat tatínka do polepšovny? Půvabná oblast středního Pojizeří inspirovala rovněž tvůrce pohádek Princ Bajaja, Zlatovláska nebo S čerty nejsou žerty. A určitě chytne za srdce i vás.  Majestátní hotel reSTART Jičín vám zajistí veškeré moderní služby za vlídné ceny a k tomu navodí rodinnou atmosféru, díky níž se tu jistě rádi vrátíte. Protože navštívit Český ráj pouze jednou nestačí… Aby to bylo snadnější, nachystali jsme pro vás četné pobytové balíčky. Vyberou si z nich rodiny, páry, přátelé i kolegové; zájemci o sport, wellness i kulturu.