K oblakům Českého ráje
2 května, 2023
Pobyt s wellness a aquaparkem
4 března, 2024

Čáry máry fuk a jste v pohádce!

Nasednete-li v Praze do auta, ani ne za hodinu jste v pohádce – totiž v Českém ráji, u Jičína, města pohádek a hlavně Rumcajse z lesa Řáholce. Čeká tu na vás spousta zábavy a skvělé tipy na nezapomenutelné výlety, které můžete podniknout se svými nejbližšími v kterémkoliv období. Vsaďte na cenově zvýhodněný pobytový balíček “Na elektrokole Českým rájem” organizovaný hotelem reSTART, v němž se budete mít jako v bavlnce. Odpočinete si, naberete nové síly. Neotálejte, ať na vás zbudou místa, zvláště v atraktivních termínech. Ačkoli – pohádkový Jičín se svým okolím láká v každé roční době a za každého počasí.

Čím vás okouzlí balíček Na elektrokole Českým rájem?

  • ubytování pro dvě osoby ve dvoulůžkovém pokoji Executive
  • bohatý snídaňový bufet
  • kávový a čajový set na pokoji
  • Wi-Fi zdarma

Co ještě máte v ceně pobytového balíčku:

  • volný vstup do hotelového fitness a wellness
  • 1x celodenní zapůjčení elektrokol
  • parkování na hlídaném hotelovém parkovišti
  • sleva 20 % na všechny typy thajských masáží

Další služby pro vášnivé sportovce:

  • bezplatné uskladnění vašeho sportovního vybavení (kola, koloběžky…)
  • přilehlý Aquapark Jičín levněji (plavecký bazén, tobogán, whirpooll, parní komora)

K balíčku lze dokoupit polopenzi: dítě 3-12 let 260,-Kč/dospělý 380,- Kč.

Pokud bude pobytový balíček zasahovat do státního svátku, bude za tuto noc(ve státní svátek) účtován jednorázový příplatek 500,-Kč/pokoj/noc/vč. DPH.

Pobytový balíček platí do 30. září 2024.

K balíčku lze dokoupit polopenzi: dítě 3-12 let 260,-Kč/dospělý 380,- Kč.

Pokud bude pobytový balíček zasahovat do státního svátku, bude za tuto noc(ve státní svátek) účtován jednorázový příplatek 500,-Kč/pokoj/noc/vč. DPH.

Pobytový balíček platí do 16. září 2024.

Český ráj jako zdroj vzpomínek na šťastné dětství

Český ráj, divukrásná oblast ve středním Pojizeří, nabízí spoustu zábavy a tipů na výlety pro rodiny s dětmi. Zdejší lokality spatříte v pohádkách a filmech, například Princ Bajaja, Zlatovláska, S čerty nejsou žerty a Jak dostat tatínka do polepšovny. Český ráj okouzlil už mnoho tuzemských i zahraničních filmových štábů a určitě chytne za srdce také členy vaší rodiny. Do kraje zve i každoroční slavnost Jičín – město pohádky. Neméně proslulá je tradice pohádkových postav, jimž vévodí loupežník Rumcajs. Ať navštívíte kterýkoli zajímavý cíl Českého ráje (hrady Trosky a Kost, Prachovské skály, Rumcajsovu ševcovnu, zámek Sychrov, Valdštejnskou lodžii…), nasbíráte do rodinné pokladnice vzpomínek super zážitky. Jako základnu pro dovolené v Českém ráji si s důvěrou vyberte hotel reSTART a jeho pobytový balíček “Na elektrokole Českým rájem”.

Translate »